Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach nie za

Czytaj więcej...

Moja historia

Autor: admin

Działania związane z zarządzaniem załogą oraz rozwój osobisty pracowników to dwa obszary, przy jakich duża ilość kadry kierowniczej robi niezliczone błędy. Podchodzenie w instrumentalny sposób do ludzi pracujących w firmie czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to tylko część przewinień, jakie niejednokrotnie można zobaczyć w dużej ilości firm.


Jeśli stosunki panujące w jakiejś firmie wśród załogi i pracowników nie są najlepsze, to z chęcią zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. W pracy, którą wykonuję skupiam się przede wszystkim na podejściu w całościowym wymiarze, zajmując się pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasu. Tym sposobem mogę spojrzeć na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Na pewno przydatne jest w wykonywaniu pracy zdobyte doświadczenie. Udało mi się skończyć studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ze specjalnością związanej z psychologią pracy. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, biorąc udział w dodatkowych kursach z dziedziny zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy sposobów mediacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mogę się w pełni realizować przy wykonywaniu swojej pracy. Dotychczas miałam okazję współpracować z dużą ilością prywatnych firm, jak również z jednostkami  administracyjnymi i organizacjami pozarządowymi. Wspieram podmioty, którym realizuję projekty we wszystkich obszarach wiążących się z HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Zajmuję się także pracami wdrożeniowymi dotyczącymi polityki zarządzania zasobami ludzkimi, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Chętnie dzielę się zdobytym przez lata doświadczeniem, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR oraz wielu artykułów w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to po pierwsze ochrona informacji o wszelkich sprawach, tematy związane z dyskrecją mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Zajmuję się między innymi audytami kompetencyjnymi i personalnymi, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  oraz ulepszam całość procesów kadrowych. Mogę także przeprowadzić warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.


Opublikowany: 05.06.2018

Tagi:
Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach nie za

Czytaj więcej...