Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach nie za

Czytaj więcej...

Programy magisterskie – wyjazdy do Stanów

Autor: admin

Nasza jednostka organizuje warsztaty i programy standaryzacyjne dla studentów relokujących się do Ameryki lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na zgodną z przepisami aplikacje do tamtejszej placówki akademickiej. W ostatnich miesiącach prowadziliśmy m.in. te programy: 

Formalna definicja kursów nr E75/UK:

Seminaria analizy technicznej pomagają mlodszym nastolatkom stosować inżynierskie procesy projektowe w obszarach zaprojektowanego świata, zgłębiać etykę w świecie technologii i badać systemy w inżynierii cywilnej, mechanicznej, elektrycznej i chemicznej. Seminaria te mogą zapewniać projekty oparte na STEM, aby uczyć studentów komunikowania informacji za pośrednictwem prezentacji, propozycji i raportów technicznych w zespole. Zgodnie z proponowanym programem Project Lead the Way, Szkolenia PLTW Introduction to Engineering Design są okazją dla uczniów do zaangażowania się w praktyczne projekty, które wymagają zastosowania w matematyce, nauce i inżynierii. Na kursach tych studenci analizują problemy, pracują nad dokumentami w notebookach inżynieryjnych i rozwiązują projekty za pomocą oprogramowania do modelowania 3D.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr O43/USA:

Szkolenia rozwoju osobistego kładą nacisk na wzmacnianie poczucia własnej wartości, rozpoznawanie i przeciwstawianie się negatywnej presji rówieśników oraz rozwijanie umiejętności radzenia sobie z problemami związanymi z życiem i karierą oraz zmianami (takimi jak zmiany w rodzinie). Warsztaty te obejmują komunikację, rozwiązywanie konfliktów, praktyczne rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji. Mogą również obejmować umiejętności budowania odporności i budowania aktywów.

Formalna definicja kursów nr E57/UK:

Programy Distribution i Logistics-Workplace Experience zapewniają młodzieży doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z dystrybucją i logistyką. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Kursy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Definicja programów nr D23/UK:

Niezależne studia w zakresie bezpieczeństwa i ochrony, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z bezpieczeństwem i ochroną społeczeństwa. Niezależne Seminaria mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis kursów nr L96/UK:

Kursy uprawy winorośli przygotowują studentów do dalszych studiów w uprawie winorośli, uprawie winorośli i winiarstwie. Tematy kursów zazwyczaj obejmują zakładanie i zarządzanie winnicami; żniwny; fermentacja i wytwarzanie wina; marketing; i odkrywanie możliwości kariery w branży. Podkreślono zastosowania rolnicze charakterystyczne dla winnic i winnic.

Charakterystyka kursów nr J81/USA:

Zajęcia z zakresu medycyny i etyki przybliżają studentom zasady prawa medycznego, etyki lekarskiej i bioetyki. Programy te kładą nacisk na funkcję prawa i kwestii etycznych w odniesieniu do środowiska medycznego.


Opublikowany: 05.06.2018

Tagi:
Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach nie za

Czytaj więcej...